برنامه مهاجرتی جدید استان مانیتوبا

برنامه مهاجرتی جدید استان مانیتوبا
به نقل از کانادا اینفو براساس برنامه زمانبندی ارائه شده توسط استانداری ایالت مانیتوبای کانادا تا پایان سال جاری حداقل دوبار پذیرش مهاجر کانادا اتفاق خواهد افتاد. متقاضیان می‌توانند درخواست اقامت دائم کانادا را به کنسولگری های کانادا در سراسر دنیا ارائه دهند و درصورت پذیرش اقامت کانادا، آنها می‌توانند به همراه خانواده مهاجرت به کانادا داشته باشند.
دراین بین اولویت با کسانی است که برای کار در کانادا درخواست می‌دهند. کسانی که برای کارآفرینی در مانیتوبا و تجارت در استان مانیتوبا درخواست ویزای تجاری می‌دهند می‌توانند پس از پذیرش درخواست مهاجرت خود از تسهیلات بانکی ویژه کارآفرینان در استان مانیتوبا بهره مند شوند.
نیاز مبرم استان مانیتوبا به نیروی کار ماهر و وضعیت آب و هوایی مانیتوبا که مانند بیشتر شهرهای کانادا از هوایی سرد برخوردار است باعث می‌شود تا قشر خاصی از کارگران ماهر برای کار در مانیتوبا داوطلب شوند.
براساس برنامه‌های کاربردی ایالت مانیتوبا، کارگران واجد شرایط خارجی و فارق التحصیلان دانشگاهی که قصد کار و تحصیل در مانیتوبا را دارند چنانچه توسط کارفرمایان تأیید شده ایالتی معرفی شوند از امتیاز ویژه ای برای اخذ اقامت بدون شرط کانادا برخوردار خواهند شد.
مانیتوبا یا مَنیتُبا (به انگلیسی: Manitoba) یکی از استان‌های کانادا است. مرکز آن وینیپگ است این استان یکی از سه استان سرسبز کانادا در قلب کشور می‌باشد. جمعیت این استان ۱۲۰۰۰۰۰ نفر است.
بزرگترین شهر این استان وی نی پگ (وینیپگ) با ۷۰۶۹۰۰ نفر جمعیت می‌باشد. Brandon دومین شهر بزرگ استان است.
این استان در سالهای اخیر شمار زیادی مهاجر جذب کرده و در تلاش است تا سالانه ۱۰۰۰۰ نفر مهاجر جدید جذب کند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *