تمکن مالی برای مهاجرت اکسپرس به کانادا

تمکن مالی برای مهاجرت اکسپرس به کانادا
به نقل از کانادا اینفو دولت کانادا برای متقاضیان ویزای کاری کانادا چنانچه طبق قوانین فدرال کارگر ماهر باشند و کلاس تجارت فدرال را کسب کرده باشند تسهیلات ویژه ای درنظر گرفته اند. آنها می‌توانند برای کار در کانادا تحت کلاس تجربی رایج بدون نشان دادن وجوه نقد تنها با ارائه معرفی نامه از کارفرمای مربوطه برای مهاجرت به کانادا اقدام کنند.
این تغییر در قوانین شاید تنها برای یک درصد مهاجران کانادا تأثیر گذار باشد اما برای همان افراد واجد شرایط بسیار مفید خواهد بود. این قوانین تنها برای درخواست های ویزای کانادای جدید اعمال خواهد شد و برای درخواست های گذشته طبق قوانین قبلی رفتار خواهد شد.
وجوهی که در قوانین از آن یاد می‌شود پولی است که مهاجران کانادا و خانواده هایشان می‌بایست برای تأمین نیازهای اولیه و هزینه محل زندگی در کانادا در اختیار داشته باشند.
این وجوه می‌بایست به یکی از صورت های زیر باشد :
پول نقد،
اسنادی که نشان دهنده اموال و یا سرمایه شخص باشد ( مانند سهام، اوراق قرضه، بستانکاری ها، اوراق قرضه خزانه‌داری و غیره)،
اسناد و مدارکی که قابلیت تبدیل شدن به پول نقد را داشته باشند ( مانند سفته های بانکی، چک های مسافرتی و یا حواله های بانکی)
متقاضی مهاجرت به کانادا می تواند برای همسر و شریک زندگی مشترک خود مدارک تمکن مالی را ارائه دهد مگر در مواردی که می‌خواهد برای تأسیس شرکت در کانادا اقدام کند. زمانی که ویزای اقامت دائم کانادا صادر شد متقاضی می‌بایست وجوه موردنظر را پرداخت نماید.
حداقل وجه مورد نیاز برای مهاجرت خانوادگی به کانادا به نسبت اعضای خانواده به شرح زیر است:
۱ نفر ۱۲۰۰ دلار
۲ نفر ۱۵۳۱۲ دلار
۳ نفر ۱۸۸۲۵ دلار
۴ نفر ۲۲۸۵۶ دلار
۵ نفر ۲۵۹۲۳ دلار
۶ نفر ۲۹۲۳۶ دلار
۷ نفر یا بیشتر ۲۹۲۳۶ دلار.
مقررات مربوط به وجوه نقد همراه مهاجران کانادا به صورت سالانه به روز می شود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *